¨

Žhavá novinka

Taneční mobilní aplikace

Chceš vypadat a cítit se skvěle ve svém těle?

Bez namáhavého a nudného cvičení, ale velmi příjemným způsobem?

Protanči se k vysněné postavě a to s radostí a lehkostí.
Aplikace ti s tím pomůže.

Stáhni si zdarma aplikaci do mobilu

a vyzkoušej si pár ukázkových lekcí zdarma

Stáhni si aplikaci v google play.  Nebo se podívej na webovou verzi pro prohlížení na PC.

Získej přístup ke všem online kurzům, bonusům a spoustě funkcím

Navíc si na 7 dní zdarma můžeš vyzkoušet všechny tyto kurzy včetně bonusů:

Minikurzy s mini lekcí na každý den

Minikurz orientálního tance

12denní online kurz s mini lekcí orientálního tance na každý den.

Minikurz latino fit

12denní online kurz s mini lekcí latinsko-amerických tanců na každý den.

Tříměsíční online kurzy s hodinovou lekcí týdně

Orientální tanec pro začátečnice

3měsíční online kurz s hodinovou lekcí jednou týdně.

Latino fit pro začátečnice

Latino fit pro začátečnice

3měsíční online kurz s hodinovou lekcí jednou týdně.

Orientální tanec pro mírně pokročilé

Orientální tanec pro mírně pokročilé

3měsíční online kurz s hodinovou lekcí jednou týdně.

Latino fit pro mírně pokročilé

Latino fit pro mírně pokročilé

3měsíční online kurz s hodinovou lekcí jednou týdně.

Celkem 6 kurzů v hodnotě 13 000 Kč

Bonusy

Seznam orientálních jmen s jejich významem

podle kterého si můžeš vybrat své taneční jméno či zjistit význam svého tanečního jména

Přednáška Tanec rozvíjí ženství

záznam z 60min. přednášky z online konference pro ženy Sama sebou

Celkem 2 bonusy v hodnotě 2 300 Kč

Celkově získáš přístup

K tomu navíc tyto funkce

7 dní zdarma navíc s garancí

Nyní dostaneš navíc 7 dní zdarma ke každému předplatnému ve formě trial verze. Během těchto 7 dní si můžeš aplikaci bezplatně vyzkoušet a pokud se rozhodneš předplatné ukončit v této době (stačí mi jen napsat na email), tak tě to nebude nic stát.

Během 7 dní zdarma dostaneš přístup

Během těchto 7 dní zdarma navíc si budeš moci vyzkoušet hodinovou lekci od každého ze 4 kurzů a také 8 mini lekcí od každého ze 2 minikurzů, tj. dostaneš zdarma dvě třetiny obou minikurzů. Také získáš přístup k oběma bonusům.

3 možnosti předplatného

Můžeš si vybrat měsíční, čtvrtletní nebo i roční předplatné. Čím delší předplatné, tím tě vyjde levněji. Předplatné se po vybrané době obnovuje, ale můžeš jej kdykoli zrušit.

NA ZKOUŠKU

Měsíční předplatné

485 Kč / měsíc
19,99 Eur / měsíc

DOPORUČUJI

Čtvrtletní předplatné

1212 Kč / 3 měsíce
49,99 Eur / 3 měsíce

VIP

Roční předplatné

4343 Kč / rok
179,99 Eur / rok

Už zbývá VIP lekce jen pro 1 ženu

First minute bonusy

Co dostaneš navíc jako první uživatelka oproti pozdějším

Pokud ještě stále váháš, tak mám pro tebe připraveny ještě speciální bonusy jen pro první uživatelky. Tak neváhej a co nejdřív se přidej.

Už zbývá VIP lekce jen pro 1 ženu

Otázky a odpovědi k taneční aplikaci

Najdeš zde 2 typy kurzů:

  • Minikurzy s minilekcí na každý den v rozsahu 5 – 15 minut, takže je v pohodě zvládneš každý den.
  • A dále jsou zde kurzy s hodinovou lekcí týdně.

Lekce se ti budou postupně odemykat. V minikurzech se ti odemkne 1 mini lekce každý den a v kurzech 1 hodinová lekce týdně.

Nic se neděje. Lekce se ti budou postupně odemykat, ale můžeš jít klidně svým tempem. Doporučuji ale nepřeskakovat a procházet si lekce postupně jednu za druhou. Lekce totiž na sebe navazují a jdou od nejlehčích prvků po složitější.

Záleží na tobě, jak dlouhé předplatné si vybereš. Můžeš si vybrat měsíční, čtvrtletní nebo i roční předplatné. Čím delší předplatné, tím tě vyjde levněji. Předplatné se po vybrané době obnovuje, ale můžeš jej kdykoli zrušit.

Pokud začínáš a chceš si aplikaci a kurzy nejprve vyzkoušet, tak jdi do měsíčního předplatného.

Pokud chceš na sobě vidět výsledky a absolvovat celý tříměsíční kurz s hodinovou lekcí týdně, tak jdi do čtvrtletního předplatného, které tě vyjde o 17 % levněji a získáš slevu 1000 Kč na VIP individuální lekci online či offline (platí v daném období).

A pokud se chceš tanci věnovat celoročně a chceš i mou VIP péči v podobě individuální lekce (online či offline) v hodnotě 2000 Kč zdarma (platí pouze pro prvních 5 žen), tak zvol roční předplatné, které tě navíc vyjde o 25 % levněji.

Srovnání online kurzu a mobilní aplikace

Klasický online kurz

Mobilní aplikace

Předplatné tě vyjde o polovinu levněji než jeden kurz a k tomu budeš mít přístup ke všem dalším kurzům a funkcím.

Jeden samostatný minikurz tě vyjde na 1000 Kč, ale měsíční předplatné tě bude stát jen 485 Kč a to můžeš absolvovat minikurzy rovnou dva a k tomu i další kurzy. Nebo můžeš absolvovat za ten měsíc 5 hodinových lekcí z jednoho kurzu a jedna lekce tě vyjde za méně jak 100 Kč. Nebo absolvuješ oba minikurzy i jeden větší kurz. A nebo třeba všechno. Meze se nekladou.

Nebo pokud si budeš chtít vybrat jen jeden tříměsíční online kurz s hodinovou lekcí týdně, tak tě vyjde samostatně na 2750 Kč, ale čtvrtletní předplatné tě vyjde na 1212 Kč a k tomu dostaneš i dva minikurzy a další lekce. I kdyby ti 3 měsíce nestačily na absolvování celého kurzu, tak i předplatné na půl roku tě vyjde o více jak 300 Kč levněji než samostatný kurz.

A pokud bys chtěla mít úplně všechny kurzy, tak by tě dohromady stály 13 000 Kč, zato roční předplatné jen 4343 Kč. Takže i předplatné na 2 roky, což je dostačující, tě vyjde levněji než kurzy samostatně.

Ale pokud chceš mít třeba jen jeden kurz a mít k němu trvalý přístup, tak si ještě stále můžeš objednat  mé online kurzy.

Doporučení jak postupovat

Doporučuji vyzkoušet si měsíční předplatné a zkusit si všechny kurzy a poté se můžeš rozhodnout, jestli si  koupíš třeba jen jeden online kurz nastálopokud dáváš přednost mít časově neomezený přístup. Nebo si můžeš vybrat delší předplatné, které tě vyjde ještě výhodněji než měsíční.

Každopádně 7 dní dostaneš navíc zdarma na vyzkoušení, takže nic neriskuješ.

Přidej se ještě dnes

Kdo se ti bude věnovat?

Jmenuji se Nadira, což znamená vzácná, drahocenná. Jsem tanečnice tělem, srdcem i duší. Tanec je mou celoživotní vášní. Ráda vám ukážu jak v sobě probudit vnitřní bohyni tancem, jak rozvinout ženskost a mít z ní radost. 

Jsem profesionální tanečnice, vícemistryně ČR v bellydance 2013, semifinalistka Miss Orient 2011, tanečnice, která tančí celý život od dětství a taneční lektorka s více jak 22 letou praxí ve výuce tanců. 

Pořádám kurzy tance z celého světa jako orientální tanec a latino fit, tj. latinsko-americké tance včetně salsy a bachaty pro ženy. Pořádám taneční pobyty a semináře pro ženy.

Vytvořila jsem také několik tanečních online kurzů různých tanců, a to jak minikurzy s krátkými výukovými lekcemi, tak i tříměsíční kurzy s hodinovou lekcí týdně a to jak pro začátečnice, tak pokročilé.

Dále nabízím i individuální služby jako individuální tréninky a také VIP službu tanec s léčením a výkladem s využitím mých dalších schopností jako kartářka a léčitelka.

Reference

Ještě více referencí nalezneš na stránce s referencemi

Břišní tanec je pro mě dotek ženství a velmi příjemný odpočinek a uvolnění. Tančím s Nadi indi hodiny a v létě na louce jsou to neopakovatelné chvíle spojení s přírodou, ladností a absolutní pohodou. Dokud mi to jen trochu půjde se "vrtět" a oživovat ženu v sobě, tak tohle už nehodlám nechat jen tak odejít. Děkuji Nadi Nadiro - to jméno je správně vybrané 🙂 Lenka
Lenka Michnová
Kvôli zaneprázdnenosti už nestíham navštevovať môj obľúbený kurz orientálneho tanca. Tento krátky online kurz je presne to, čo som potrebovala: jasne, stručne a výstižne sprevádza základmi tak, aby som aj sama zvládla tancovať orientálny tanec na hudbu. Navyše ma "stojí" len pár minút denne, a tie si nájdem vždy aj počas hektických dní. Nemusím sa nikam presúvať, ani plánovať si čas. Proste si zatancujem doma, kedy ja chcem. Ak niečo zabudnem, môžem sa kedykoľvek vrátiť k predchádzajúcim lekciám. Ak ma niečo baví viac, môžem si danú lekciu prehrávať aj 100x.
Daniela Hanckovâ
Nikdy by mě nenapadlo, že lze tanec učit on-line. Po vyzkoušení jsem nadšena. Pětiminovky skvěle vyplní pracovní pauzu u počítače, člověk se dostatečně protáhne, zlepší si náladu, a ještě udělá něco pro své zdraví. Dobrý nápad, skvělé provedení. Díky!
Veronika Šoulová
stavební rozpočtář, www.veronikasoulova.cz

3 možnosti předplatného

NA ZKOUŠKU

Měsíční předplatné

485 Kč / měsíc
19,99 Eur / měsíc

DOPORUČUJI

Čtvrtletní předplatné

1212 Kč / 3 měsíce
49,99 Eur / 3 měsíce

VIP

Roční předplatné

4343 Kč / rok
179,99 Eur / rok

Potřebuješ pomoc?

V případě dotazů či obtíží mě kontaktuj na můj mail nada@tanecsveta.cz nebo  na facebook Tanec světa – kurzy tance z celého světa nebo na můj tel. 608 653 485.

Naďa Nadira Lanková