¨

Novinka: Opakování online kurzů pro absolventky

 408 počet zhlédnutí

Opakování online kurzů pro absolventky

S příchodem podzimních online kurzů, které začínají 6. října a potrvají do 16. prosince, jsem pro vás přichystala také novinku v podobě opakování online kurzů pro tanečnice, které už mými online kurzy prošly.

Zimní online kurzy od 12. ledna

Online lekce se budou zveřejňovat každou středu od 12. ledna do 23. března pro začátečnice a každý čtvrtek od 13. ledna do 24. března pro pokročilé a to pro kurzy orientálního tance, tak i latino fit. Lekce vám zůstávají napořád v členské sekci na webu, kde se k nim můžete opakovaně vracet.

Podpůrná facebooková skupina ke každému kurzu

Navíc opět zavádím podpůrné uzavřené facebook skupiny pro každý kurz, kde se na mě můžete obrátit, najdete tam lekce a novinky a také se můžete vzájemně podporovat.

Uzavřené fb skupiny budou aktivní po 3 měsíce, co potrvá daný kurz. Takže máte moji podporu po dobu trvání kurzu.

Opakování online kurzů pro absolventky

Zavádím teď novinku pro mé absolventky. Lekce vám nadále zůstávají v členské sekci na webu, ale pokud si chcete kurz zopakovat a chcete, abyste opět dostávaly emaily s lekcemi, které vás namotivují opět tančit a také se i přidat do podpůrné fb skupiny k ostatním tanečnicím, tak si můžete objednat opakování kurzu za symbolickou cenu 484 Kč, což máte jen za pětinu ceny kurzu.

Ještě jednou opakuji, nemusíte se bát, o své lekce nepřijdete, ty vám zůstávají. Záleží na vás, jestli se chcete k tomu přidat do skupiny a jet s námi hromadně a zopakovat si kurz.

A nebo pak je tu samozřejmě varianta přihlásit se do pokročilejšího kurzu, který plynule navazuje na kurzy pro začátečnice. Také si můžete vyzkoušet i jiný typ tance.