¨

Taneční pobyt pro ženy na chatě

S orientálním tancem a latino fit

KDY:
6. - 8. září 2024 (Pá-Ne)

KDE:
Kemp Podroužek
Petrův Dvůr 19,
384 11 Netolice
Prachaticko, jižní Čechy

Přijeď na taneční pobyt pro ženy v přírodě

Přijeď načerpat energii a radost do krásné přírody jižních Čech. Přijeď si zatančit mezi ženy na chatu do přírody. Budeme tančit, plavat, povídat si a také odpočívat a relaxovat své tělo a mysl.

Budeme spolu tančit orientální tanec a také latinsko-americké tance včetně salsy a bachaty pro ženy.

Pobyt je vhodný i pro ženy bez předešlých zkušeností z tanečních kurzů a lekcí! Obtížnost budu individuálně upravovat.

Video pozvánka z místa, kde se bude pobyt konat

Na co vše se můžeš těšit?

Kdy

6. - 8. 9. 2024 (Pá-Ne)

Víkendový pobyt se bude konat od pátku 6. září do neděle 8. září 2024.

Kde

Kemp Podroužek
Petrův Dvůr 19,
384 11 Netolice
Prachaticko, jižní Čechy

Taneční pobyt se bude konat v kempu Podroužek v jižních Čechách. Autocamp Podroužek je přibližně 1 km od jihočeského města Netolice v předhůří Šumavy, 25 km od Českých Budějovic. 

Kemp leží u rybníku Podroužek (rozloha 30 hektarů), kde je v létě možnost koupání a vodních sportů. Rozloha kempu je 3 hektary. Nabízí ubytování v různých typech chat a ubytovně (celková kapacita je 130 lůžek) a velký prostor pro karavany (20 přípojek) a stany.

Program pobytu

Můžeš se těšit na dva druhy tanců a to jednu lekci ráno a druhou lekci večer. 

Můžeš si vybrat jen jednu, nebo přijít na lekce obě. 

Záleží jen na tobě, jak se budeš cítit a jakou budeš mít chuť.

Budeme moci tančit venku nebo za špatného počasí uvnitř na sále.

1. Latino fit

Naučíš se základy latinsko-amerických a karibských tanců. Naučíte se figury do samby, cha-chy, rumby, jivu a i do salsy, bachaty a reggaetonu.

2. Orientální tanec

Naučíš se základní prvky jako hadí ruce, malý kroužek boky, velký kroužek, kicky, základní krok a také nebude chybět ani správné postavení těla, základní pohyby rukou, twisty a i shimmy a spousty dalších prvků a dále jejich kombinace a můžeme si je propojit i do choreografie.

Jak probíhají lekce

Lekce začínají rozcvičkou, pak procvičováním už naučených prvků, učením se novým prvkům, propojení prvků do tance, popřípadě i choreografie a na závěr je odcvičení a uvolnění.

Zatančíme si společně, odreagujeme se, vytvarujeme a zpevníme si postavu, posílíme naše sebevědomí a celkově se budeme cítit dobře ve svém těle!

Další program

Dále se za hezkého počasí budeme koupat a můžeme si i zatančit ve vodě. 

Budeme si také i hodně povídat a to především o ženských tématech jako je ženská cykličnost, naslouchání svému tělu a jak se v něm cítit dobře a o probouzení ženskosti a o dalších tématech, která vás budou zajímat.

Dále bude i spousta volného času na relax u vody či podnikání výletů do okolí třeba na zámek Kratochvíle s krásnými zahradami.

Typy ubytování

Co se týče ubytování, tak si můžeš vybrat společné ubytování nás žen pohromadě ve větších vybavených chatkách (Irena a Gisela). 

Chaty typu Irena a Gisela mají vlastní umývárnu s WC a kuchyňský kout, vybavený nádobím, chladničkou a sporákem nebo vařičem. 

 Nebo si můžeš vybrat samostatné ubytování na pokoji v hlavní budově, ten je ideální, pokud s sebou bereš partnera či rodinu.

Máš možnost vzít s sebou netančící doprovod a ubytovat se s ním na pokoji v hlavní budově (ubytovně), pokud chceš soukromí. (Společné chatky jsou určeny jen pro ženy.) Netančící doprovod platí sníženou cenu.

 

Chata Irena (deluxe)

Chata typu Irena má kuchyňský kout, vybavený nádobím, chladničkou a sporákem nebo vařičem. Má koupelnu s WC, s umyvadlem s teplou vodou a se sprchou.

Chata Gisela

Chata typu Gisela má kuchyňský kout, vybavený nádobím, chladničkou a sporákem nebo vařičem. Má koupelnu s WC a umyvadlem se studenou vodou a bez sprchy.

Pro sprchování teplou vodou mohou lze využít sociálního zázemí kempu, které má velmi dobrý standard.

Hlavní budova

 

Na zmodernizované ubytovně jsou pokoje dobrého standartu, s vlastním sociální zázemím včetně sprch s teplou vodou, kuchyňku a chladničky, vše pouze pro ubytované v ubytovně.

Restaurace a zázemí

V kempu je restaurace ve stylu Westernu a má cca 70 míst k posezení. Terasa může mít cca stejný počet míst k sezení jako v restauraci. Může se zde konat večerní grilování pod širým nebem s poklidným výhledem na blízké okolí.

Dále je k dispozici i klubovna s TV, místnost pro stolní tenis, kuchyňka a chladicí boxy. Téměř celá plocha kempu je pokryta WiFi signálem, připojení poskytují bezplatně. V prostorách kempu jsou vyhrazená místa pro ohniště.

Okolí

Autokemp je i výchozím místem na řadu cyklotras , které vedou po cyklostezkách. Trasy vedou přirozeně zvlněným terénem bez extrémních převýšení, povrch řady tras byl renovován a nabízí se tedy jízda po kvalitním povrchu a příjemné cyklistické zážitky.

Dále je v kempu možnost koupání, možnost zapůjčení člunu na projížďky po rozlehlém rybníku , možnost zapůjčení šlapadel pro projížďky po rybníku, krásné trasy pro pěší turistiku a houbaření.

V okolí se nachází krásný zámek Kratochvíle s nádhernými zahradami (viz fotky výše) a také nedaleko kempu leží malebné jihočeské městečko Netolice, kde najdete výbornou domácí zmrzlinu, vynikající italskou pizzerii a skvělé asijské bistro.

Cena pobytu

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Co se týče stravy, tak je možnost vlastního vaření, ať už ve vybavených chatách s kuchyňkou linkou nebo je i možnost využít kuchyňku v kempu.

V kempu si můžeš zajít do restaurace anebo dojet do města, kde najdeš restaurací více včetně dobré asijské restaurace a také výborné italské pizzerie, odkud si můžeš také nechat pizzu dovést až do kempu.

First minute sleva 500 Kč do 6.6. 2024

 Víkendový pobyt stojí od 2850 Kč po 3700 Kč dle vybraného typu ubytování a využití first minute slevy.

Netančící doprovod je za sníženou cenu 1200 Kč při ubytování v hlavní budově spolu s vámi.

Při zarezervování pobytu do 6.6. 2024 platíte sníženou zálohu jen na 2000 Kč a ušetříte 500 Kč.

Do 6.6. 2024 platíte dopředu jako zálohu jen 2000 Kč místo 2500 Kč.

 

Doplatky na místě

Na místě pak doplácíte dle ubytování: 

Chata Irena: doplatek na místě 1000 Kč.

Chata Gisela: doplatek na místě 850 Kč.

Soukromé ubytování v hlavní budově: doplatek na místě 1200 Kč.

Netančící doprovod ubytovaný v hlavní budově platí zálohu 500 Kč a pak doplatek na místě 700 Kč.

 

SPOLUJÍZDA:

SPOLUJÍZDA:
Je možné se domluvit mezi účastnicemi na společné jízdě autem nebo aspoň společném cestování.

Napište mi do poznámky k objednávce, jestli poptáváte místo v autě a nebo jej můžete nabídnout a já vás mezi sebou propojím.

Pokud se dopravíte jinak než autem přímo na místo, tak vás mohu odvést z Netolic do kempu. Stačí mi to napsat do poznámky či do emailu.

Nejčastější dotazy

  • Pokud je překážka na tvé straně, tak můžeš pobyt stornovat a to bez poplatků, pokud jej stornujete více jak měsíc předem, tj. do 6.8. 2024.
  • Pokud jej stornuješ ve lhůtě menší než 1 měsíc předem, tak je záloha nevratná.
  • Další možností je za sebe poslat náhradu.

Počet míst omezen

Pobyty jsou určeny pro 5-13 tančících žen a k tomu je možnost i dalšího doprovodu, pokud s sebou chcete vzít partnera či děti.

Kdo se dřív přihlásí, tak má větší výběr typu ubytování

Pozitivní účinky tance

Orientální tanec i latino fit mohou tančit ženy jakékoli postavy a věku

Kdo se ti bude věnovat?

Jmenuji se Nadira, což znamená vzácná, drahocenná. Jsem tanečnice tělem, srdcem i duší. Tanec je mou celoživotní vášní. Ráda ti ukážu jak v sobě probudit vnitřní bohyni tancem, jak rozvinout ženskost a mít z ní radost. 

Jsem profesionální tanečnice, vicemistryně ČR v bellydance 2013 a semifinalistka Miss Orient 2011.

Tančím celý život od dětství, kdy jsem závodně tančila standardní a latinsko-americké tance a jsem taneční lektorka s více jak 25 letou praxí ve výuce tanců. 

Pořádám kurzy tance z celého světa jako orientální tanec a latino fit, tj. latinsko-americké tance včetně salsy a bachaty pro ženy.

Pořádám taneční pobyty a semináře pro ženy v ČR i zahraničí.

Dále nabízím i individuální tréninky.

Natočila jsem celkem 6 tanečních online kurzů a to různých tanců a různých pokročilostí.

Reference

Potřebuješ pomoc?

V případě dotazů či obtíží mě kontaktuj na můj email nada@tanecsveta.cz nebo  na facebook Tanec světa – kurzy tance z celého světa nebo na můj tel. 608 653 485.

Naďa Nadira Lanková