¨

Individuální tréninky

Offline či online individuální tréninky, kdy se vám budu osobně plně věnovat.

Osobní tréninky

Offline tréninky v přírodě

Přijeďte si za mnou zatančit do Prahy nebo na samotu do panenské přírody v jižních Čechách na Prachaticku. V jarních a letních měsících za pěkného počasí budeme tančit i na louce a na sluníčku a budu se věnovat pouze vám.

Je možné se domluvit i s pár kamarádkami a cenu si rozložit.

Nebo mohu za vámi i přijet, v tomto případě se dohodneme na cestovném dle vzdálenosti k vám.

Online tréninky

Pokud to ke mě máte daleko, tak vás můžu trénovat i online skrze Skype, Zoom či podobný program, kde vás uvidím na kameře a budu vás moci opravovat.

Jak to bude probíhat?

Nejprve se emailem na nada@tanecsveta.cz domluvíme na konkrétním termínu a způsobu jestli online či offline a kde přesně.

My bydlíme na polosamotě 5 km za městem Netolice na Prachaticku. Přesné souřadnice, jak se k nám dostat, vám po domluvě pošlu emailem.

Zvýhodněné balíčky 4+1 zdarma

Lekce si můžete rezervovat jednotlivě za 1999 Kč/hod. Lze se domluvit i s pár kamarádkami a cenu si rozložit. Nebo si můžete zakoupit zvýhodněný balíček 4 tréninků, kdy k nim dostanete 1 trénink zdarma.

Nebo je možné si u mě zarezervovat individuální lekci i s léčením a výkladem (viz níže).

Reference

Přečtěte si recenze mých spokojených tanečnic z individuálních lekcí. 

Podívejte se na celou stránku referencí mých tanečnic z živých i online kurzů.

Břišní tanec je pro mě dotek ženství a velmi příjemný odpočinek a uvolnění. Tančím s Nadi indi hodiny a v létě na louce jsou to neopakovatelné chvíle spojení s přírodou, ladností a absolutní pohodou. Dokud mi to jen trochu půjde se "vrtět" a oživovat ženu v sobě, tak tohle už nehodlám nechat jen tak odejít. Děkuji Nadi Nadiro - to jméno je správně vybrané 🙂 Lenka
Lenka Michnová

Kdo se vám bude věnovat?

Jmenuji se Nadira, což znamená vzácná, drahocenná. Jsem tanečnice tělem, srdcem i duší. Tanec je mou celoživotní vášní. Ráda vám ukážu jak v sobě probudit vnitřní bohyni tancem, jak rozvinout ženskost a mít z ní radost. 

Jsem profesionální tanečnice, vícemistryně ČR v bellydance 2013, semifinalistka Miss Orient 2011, tanečnice, která tančí celý život od dětství a taneční lektorka s 22 letou praxí ve výuce tanců. 

Přečtěte si můj taneční příběh aneb Jak jsem se dostala ze zdravotních problémů až po Mistrovství ČR.

Pořádám kurzy tance z celého světa jako orientální tanec a latino fit, tj. latinsko-americké tance včetně salsy a bachaty pro ženy.

Pořádám taneční pobyty a semináře pro ženy.

Vytvořila jsem také několik tanečních online kurzů různých tanců, a to jak minikurzy s krátkými výukovými lekcemi, tak i tříměsíční kurzy s hodinovou lekcí týdně a to jak pro začátečnice, tak pokročilé.

Dále nabízím i individuální služby jako individuální tréninky a také VIP službu tanec s léčením a výkladem s využitím mých dalších schopností jako kartářka a léčitelka.

VIP služba

Tanec s léčením a výkladem

Tanec s léčením a výkladem

Připravila jsem pro vás VIP službu ve formě individuálního setkání, kde toho bude mnohem více než jen tanec, ale i společné povídání, řešení toho, co vás trápí na těle či na duši za pomocí výkladu karet na rozbor daného problému a také léčení, jak energetické, tak i skrze tanec.

Přijeďte za mnou do panenské přírody v jižních Čechách. Bydlíme na polosamotě 5 km za městem Netolice na Prachaticku. Přijeďte se aktivovat na překrásné energetické místo. V jarních a letních měsících za hezkého počasí budeme spolu tančit i na louce a na sluníčku a budu se věnovat pouze vám.  

Na co vše, se můžete těšit?

Komplexní výklad karet

Mohu vám pomoci výkladem  na vhled do problému či s rozhodováním mezi dvěma možnostmi, která vám ukáže, co vám každá možnost přinese.

Nejprve probereme čeho se vaše otázka týká a spolu pak vybereme vhodný výklad.

Ukázky výkladů:

Keltský kříž (10 karet) – na konkrétní problém, jeho příčiny v minulosti, vliv okolí, obav a nadějí, pravděpodobný výsledek, …

Poselství z Vesmíru (10 karet) – všeobecně a komplexně rozebere 5 částí vašeho života (spirituální život, práce, láska, řešení problémů, materiální život) a k tomu možná doporučení co dál.

Co dál? (12 karet) – když nevíte co dál v jakékoli oblasti života a cítíte se ztraceni a nevíte, kterou cestou se dát. Shrne minulost a kam vás dovedla, co prožíváte v přítomnosti a jaký to má výsledek a kam zamířit do budoucnosti a co vám to přinese.

Specifické výklady (8-10 karet) – na vztahy, na práci,…Obvykle rozebrání všech výhod a nevýhod, pohled na různé vlastnosti.

Léčení

Do svého léčení zapojuji několik metod:

Reiki – energetické léčení pomocí přikládání rukou.

Léčivý dotek – jedná se o vědomý láskyplný dotek, kde pracuji s energií podobně jako u reiki, ale nejedná se o statické přikládání rukou, podobá se to hlazení či masáži.

Masáž jizev – i staré jizvy se dají zahojit, zmenšit i zlepšit jejich elastičnost, a tím snížit bolestivost, díky masážím. Vlastní zkušenost s jizvami po operacích.

Léčení tělovými svícemi – tělové svíce představují velmi účinnou metodu přírodní léčby. Odstraňují nečistoty, škodliviny, toxiny, bolesti, migrény, podlitiny. Zmírňuje zánětlivé procesy a jejich pozůstatky chronického charakteru, čistí lymfu.

Praktické informace

Offline popř. online

Tuto službu nabízím hlavně offline v Praze či v jižních Čechách poblíž Vodňan, ale pokud to ke mě máte daleko, tak vás můžu léčit na dálku a trénovat i online skrze Skype, Zoom či podobný program, kde vás uvidím na kameře a budu vás moci opravovat.

Nebo mohu za vámi i přijet, v tomto případě se dohodneme na cestovném dle vzdálenosti k vám.

Jak to bude probíhat?

Nejprve se emailem na nada@tanecsveta.cz  domluvíme na konkrétním termínu a způsobu, jestli u nás na polosamotě v přírodě či popř. online. Bydlíme na polosamotě 5 km za městem Netolice na Prachaticku. Přesné souřadnice, jak se k nám dostat, vám po domluvě pošlu emailem.

Zvýhodněný balíček 4+1 zdarma

Setkání si můžete rezervovat jednotlivě za 4999 Kč za dvou a půl hodinové setkání nebo si můžete zakoupit zvýhodněný balíček 4 setkání, kdy k nim dostanete 1 setkání zdarma.

Kdo se vám bude věnovat?

Profesionální tanečnice

Bude se vám věnovat profesionální tanečnice, vicemistryně ČR v bellydance 2013, semifinalistka Miss Orient 2011, tanečnice, která tančí celý život od dětství a taneční lektorka s 22 letou praxí ve výuce tanců. 

Přečtěte si můj taneční příběh aneb Jak jsem se dostala ze zdravotních problémů až po Mistrovství ČR.

Kartářka

Poprvé jsem se dostala ke kartám, když mi bylo dvanáct let. Od té doby jsem jich několik dostala darem a dokonce mě v patnácti zaučovala jedna kartářka, která mi své karty také darovala. 

Hodně jsem se zamilovala do karet s obrázky víl a také bohyní a pak jsem objevila Taroty magického měsíce, se kterými vykládám nejraději. Vhled do situace přes tyto karty je neuvěřitelně přesný a výstižný, někdy přímo doslova. 

Nepoužívám moc karty na výklad budoucnosti, ale jako vhled do situací, objasnění jádra problému, zjištění vlivu minulosti a doporučení do budoucna, jak situaci co nejlépe vyřešit.

Léčitelka

K reiki jsem se dostala poprvé v roce 2004, kdy jsem ve svých devatenácti letech absolvovala první a druhý stupeň. Po roce přišlo rozšíření. A v roce 2007 jsem se stala mistryní reiki

Dokážu hodně vnímat přes ruce a chodí mi i spousta informací. Dokážu léčit i na dálku a posílat energii, ale osobní léčení je lepší, když přijdu s člověkem do kontaktu. 

Dnes už mám absolvované i různé léčivé masáže přes kurzy Mohendžodára a seminář léčení jizev. Tyto věci se mi propojují, takže obvykle už jen nepřikládám ruce, ale vede mě to do doteku a masáže, kde pracuji i s energií. 

Dále také k léčení používám už řadu let tělové svíce, hodně je používám sama na sobě a mám dobrou zkušenost i s léčením zvířat a to i přes svíce.