¨

Reference​

Tady najdete všechny reference, které jsem dostala na mé kurzy, ukázkové hodiny i lekce online.

Reference z Vip
individuálních lekcí s léčením

Břišní tanec je pro mě dotek ženství a velmi příjemný odpočinek a uvolnění. Tančím s Nadi indi hodiny a v létě na louce jsou to neopakovatelné chvíle spojení s přírodou, ladností a absolutní pohodou. Dokud mi to jen trochu půjde se "vrtět" a oživovat ženu v sobě, tak tohle už nehodlám nechat jen tak odejít. Děkuji Nadi Nadiro - to jméno je správně vybrané 🙂 Lenka
Lenka Michnová

Reference na Taneční pětiminutovky

Reference na 12denní minikurz orientálního tance:

Kvôli zaneprázdnenosti už nestíham navštevovať môj obľúbený kurz orientálneho tanca. Tento krátky online kurz je presne to, čo som potrebovala: jasne, stručne a výstižne sprevádza základmi tak, aby som aj sama zvládla tancovať orientálny tanec na hudbu. Navyše ma "stojí" len pár minút denne, a tie si nájdem vždy aj počas hektických dní. Nemusím sa nikam presúvať, ani plánovať si čas. Proste si zatancujem doma, kedy ja chcem. Ak niečo zabudnem, môžem sa kedykoľvek vrátiť k predchádzajúcim lekciám. Ak ma niečo baví viac, môžem si danú lekciu prehrávať aj 100x.
Daniela Hanckovâ
Nikdy by mě nenapadlo, že lze tanec učit on-line. Po vyzkoušení jsem nadšena. Pětiminovky skvěle vyplní pracovní pauzu u počítače, člověk se dostatečně protáhne, zlepší si náladu, a ještě udělá něco pro své zdraví. Dobrý nápad, skvělé provedení. Díky!
Veronika Šoulová
stavební rozpočtář, www.veronikasoulova.cz

Reference na mé online kurzy

Toto mi napsaly mé tanečnice na mé online lekce:

Jsem ráda, že mám přístup k lekcím natrvalo. Jsem pořád nějak časové vytížená a stačí mi mít přístup k těmto lekcím a když mám zrovna čas, tak si některou pustím. Lekce jsou moc hezky udělané a dobře se podle nich učí. Ještě jednou moc děkuji.
Jitka Hrůzová

Reference z ukázkových lekcí

Dne 29. 9. mi přišel email od jedné mé účastnice ukázkových lekcí dne 24. 9. 2020 s touto krásnou zpětnou vazbou:

Ešte nikdy som nezažila tak polopatisticky a jednoducho vysvetlený tanec. Moc obdivujem lektorky, ktoré dokážu zabaviť celý mix rôznych pokročilostí. Bola som veľmi nadšená a verím, že si na Tvojich kurzoch nájdem to svoje 🙂
Lea Šimonová
účastnice ukázkových lekcí 24. 9. 2020

Reference od mých tanečnic, které na mě vzpomínají
i po 10 či 15 letech

Na můj taneční příběh tohoto roku, tj. jak jsem se dostávala z následků dlouhodobé nemoci a kortikoidů a jak jsem zhubla díky tanci mi přišlo spousty ohlasů včetně mých bývalých tanečnic, které navštěvovaly mé kurzy i před 10ti či i 15ti lety. Toto mi napsaly: