¨

Taneční pobyty pro ženy

Taneční pobyty pro ženy

 6,096 počet zhlédnutí

Přijeďte na taneční pobyt pro ženy v přírodě

Přijeďte za mnou načerpat energii a radost do krásné přírody jižních Čech. Přijeďte si zatančit mezi ženy na chatu do přírody. Budeme tančit, plavat, povídat si a také odpočívat a relaxovat své tělo a mysl.

Budeme spolu tančit orientální tanec a také latinsko-americké tance včetně salsy a bachaty pro ženy.

Pobyt je vhodný i pro ženy bez předešlých zkušeností z tanečních kurzů a lekcí! Obtížnost budu individuálně upravovat.

Video pozvánka z místa, kde se budou pobyty konat

Na co vše se můžete těšit?

Program pobytu

Můžete se těšit na dva druhy tanců a to jednu lekci ráno a druhou lekci večer. Můžete si vybrat jen jednu, nebo přijít na lekce obě. Záleží jen na vás, jak se budete cítit a jakou budete mít chuť.

1. Latino fit

Naučíte se základy latinsko-amerických a karibských tanců. Naučíte se figury do samby, cha-chy, rumby, jivu a i do salsy, bachaty a reggaetonu.

Vytvořila jsem také několik tanečních online kurzů a to jak pro začátečnice, tak pokročilé. Najdete tam i ukázkové lekce zdarma.

Tady si můžete vyzkoušet 3 mini lekce latino fit zdarma:

2. Orientální tanec

Naučíte se základní prvky jako hadí ruce, malý kroužek boky, velký kroužek, kicky, základní krok a také nebude chybět ani správné postavení těla, základní pohyby rukou, twisty a i shimmy a spousty dalších prvků a dále jejich kombinace a můžeme si je propojit i do choreografie.

Vytvořila jsem také několik tanečních online kurzů a to jak minikurzy s krátkými výukovými lekcemi, tak i tříměsíční kurzy s hodinovou lekcí týdně a to jak pro začátečnice, tak pokročilé.

Tady si můžete vyzkoušet 3 mini lekce orientálního tance zdarma:

Jak probíhají lekce

Lekce začínají rozcvičkou, pak procvičováním už naučených prvků, učením se novým prvkům, propojení prvků do tance, popřípadě i choreografie a na závěr je odcvičení a uvolnění.

Zatančíme si společně, odreagujeme se, vytvarujeme a zpevníme si postavu, posílíme naše sebevědomí a celkově se budeme cítit dobře ve svém těle!

Další program

Dále se budeme koupat a můžeme si i dát aquaerobik či si i zatančit ve vodě. 

Budeme si také i hodně povídat a to především o ženských tématech jako je ženská cykličnost, naslouchání svému tělu a jak se v něm cítit dobře a o probouzení ženskosti a o dalších tématech, která vás budou zajímat.

Je také možnost nechat si vyložit karty na rozbor toho, co vás trápí na těle či na duši. Tato možnost je jen pro několik z vás, protože nejsem schopna se na pobytu věnovat každé ženě hodinu individuálně. Takže pokud chcete, abych se vám hodinu individuálně věnovala a udělala vám karetní výklad, tak se přihlaste co nejdříve. (V tom případě jej zaškrtněte v objednávce, je tam limitovaný počet.)

Dále bude i spousta volného času na relax u vody či podnikání výletů do okolí třeba na zámek Kratochvíle s krásnými zahradami.

Pozitivní účinky tance

U orientálního tance je to ověřeno, ale i latinsko-americké tance mají také tyto účinky:

ORIENTÁLNÍ TANEC MOHOU TANČIT ŽENY JAKÉKOLI POSTAVY A VĚKU

Každá žena je schopna se jej naučit, protože je přímo stvořený pro ženské tělo a duši.

Kdo se vám bude věnovat?

Jmenuji se Nadira, což znamená vzácná, drahocenná. Jsem tanečnice tělem, srdcem i duší. Tanec je mou celoživotní vášní. Ráda vám ukážu jak v sobě probudit vnitřní bohyni tancem, jak rozvinout ženskost a mít z ní radost. 

Jsem profesionální tanečnice, vícemistryně ČR v bellydance 2013, semifinalistka Miss Orient 2011, tanečnice, která tančí celý život od dětství a taneční lektorka s 22 letou praxí ve výuce tanců. 

Přečtěte si můj taneční příběh aneb Jak jsem se dostala ze zdravotních problémů až po Mistrovství ČR.

Pořádám kurzy tance z celého světa jako orientální tanec a latino fit, tj. latinsko-americké tance včetně salsy a bachaty pro ženy.

Vytvořila jsem také několik tanečních online kurzů různých tanců, a to jak minikurzy s krátkými výukovými lekcemi, tak i tříměsíční kurzy s hodinovou lekcí týdně a to jak pro začátečnice, tak pokročilé.

Dále nabízím i individuální služby jako individuální tréninky a také VIP službu tanec s léčením a výkladem s využitím mých dalších schopností jako kartářka a léčitelka.

Vyberte si ze dvou pobytů

Aktuálně si můžete vybrat ze dvou pobytů: 5denní nebo víkendový nebo je můžete zkombinovat a jet rovnou na zvýhodněný týdenní pobyt.

Pětidenní taneční pobyt se bude konat poslední týden v srpnu, tj. od pondělí 23. srpna do pátku 27. srpna.

Víkendový pobyt se bude konat poslední víkend o prázdninách, tj. od pátku 27. srpna do neděle 29. srpna.

Pobyty na sebe navazují, takže je možné je spojit a jet rovnou na týdenní pobyt od pondělí 23. srpna do neděle 27. srpna za zvýhodněnou cenu.

KDY:
23.-27.8. (Po-Pá)
27.-29.8. (Pá-Ne)

10 % LAST MINUTE sleva
Uvolnily se 2 místa na taneční víkend

Kde se budou pobyty konat

Taneční pobyty se budou konat v kempu Podroužek v jižních Čechách. Autocamp Podroužek je přibližně 1 km od jihočeského města Netolice v předhůří Šumavy, 25 km od Českých Budějovic. 

Kemp leží u chovného rybníku Podroužek (rozloha 30 hektarů), kde je v létě možnost koupání a vodních sportů. Rozloha kempu je 3 hektary. Nabízí ubytování v různých typech chat a ubytovně (celková kapacita je 130 lůžek) a velký prostor pro karavany (20 přípojek) a stany.

KDE:
Kemp Podroužek
Petrův Dvůr 19,
384 11 Netolice
Prachaticko, jižní Čechy

Budeme moci tančit venku nebo za špatného počasí uvnitř na sále.

Co se týče ubytování, tak si můžete vybrat společné ubytování nás žen pohromadě ve větších vybavených chatkách (Irena a Gisela) nebo samostatné ubytování ve vlastním karavanu, obytném vozu či stanu a nebo na pokoji v hlavní budově, ten je ideální, pokud s sebou berete partnera či rodinu.

Máte možnost vzít s sebou netančící doprovod a ubytovat se s ním na pokoji v hlavní budově (ubytovně), pokud chcete soukromí. (Společné chatky jsou určeny jen pro ženy.) Doprovod se také může ubytovat v karavanu, obytném vozu nebo ve stanu spolu s vámi. Netančící doprovod platí sníženou cenu.

Jak je to s opatřeními?

Naštěstí v kempu chtějí jen podepsat jejich připravené čestné prohlášení, kde si zaškrtnete jednu ze 3 možností (očkování, prodělané onemocnění či negativní test) a kontrolovat vás osobně nebudou, nemusíte jim ukazovat ani test, stačí jen podepsat čestné prohlášení.

Typy ubytování

Chaty typu Irena a Gisela mají vlastní umývárnu s WC a kuchyňský kout, vybavený nádobím, chladničkou a sporákem nebo vařičem. 

U chat typu Irena bylo modernizováno sociální zařízení, byly vestavěny sprchy a zdroj teplé vody přímo v chatách. 

Pro sprchování teplou vodou mohou hosté dalších chat využít sociálního zázemí kempu, které má velmi dobrý standard a hlavní část i bezbariérový přístup.

Na zmodernizované ubytovně je celkem 7 pokojů dobrého standartu, vlastní sociální zázemí včetně sprch s teplou vodou, kuchyňku a chladničky, vše pouze pro ubytované v ubytovně.

Restaurace a zázemí

V kempu je restaurace ve stylu Westernu a má cca 70 míst k posezení. Terasa může mít cca stejný počet míst k sezení jako v restauraci. Může se zde konat večerní grilování pod širým nebem s poklidným výhledem na blízké okolí.

Dále je k dispozici i klubovna s TV, místnost pro stolní tenis, kuchyňka a chladicí boxy. Téměř celá plocha kempu je pokryta WiFi signálem, připojení poskytují bezplatně. V prostorách kempu jsou vyhrazená místa pro ohniště.

Okolí

Autokemp je i výchozím místem na řadu cyklotras , které vedou po cyklostezkách. Trasy vedou přirozeně zvlněným terénem bez extrémních převýšení, povrch řady tras byl renovován a nabízí se tedy jízda po kvalitním povrchu a příjemné cyklistické zážitky.

Dále je v kempu možnost koupání, možnost zapůjčení člunu na projížďky po rozlehlém rybníku , možnost zapůjčení šlapadel pro projížďky po rybníku, krásné trasy pro pěší turistiku a houbaření.

V okolí se nachází krásný zámek Kratochvíle s nádhernými zahradami (viz fotky výše) a také nedaleko kempu leží malebné jihočeské městečko Netolice, kde najdete výbornou domácí zmrzlinu, vynikající italskou pizzerii a skvělé asijské bistro.

Ceny pobytů

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Co se týče stravy, tak je možnost vlastního vaření, ať už ve vybavených chatách s kuchyňkou linkou nebo je i možnost využít kuchyňku v kempu, pokud budete spát např. ve stanu.

V kempu si můžete zajít do restaurace anebo dojet do města, kde najdete restaurací více včetně dobré asijské restaurace a také výborné italské pizzerie, odkud si můžete také nechat pizzu dovést až do kempu.

SPOLUJÍZDA:
Je možné se domluvit mezi účastnicemi na společné jízdě autem nebo aspoň společném cestování.

Napište mi do poznámky k objednávce, jestli poptáváte místo v autě a nebo jej můžete nabídnout a já vás mezi sebou propojím.

Pokud se dopravíte jinak než autem přímo na místo, tak vás mohu odvést z Netolic do kempu. Stačí mi to napsat do poznámky či do emailu.

Pětidenní taneční pobyt

Pětidenní taneční pobyt, který se bude konat poslední týden v srpnu, tj. od pondělí 23. srpna do pátku 27. srpna stojí od 4750 Kč do 5600 Kč dle vybraného ubytování (viz objednávková stránka).

Netančící doprovod je za sníženou cenu 1400 Kč při ubytování v hlavní budově spolu s vámi či za doplatek 400 Kč, když s vámi bude ubytován v karavanu, obytném voze či stanu. 

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt se bude konat poslední víkend o prázdninách, tj. od pátku 27. srpna do neděle 29. srpna stojí od 2370 Kč do 2800 Kč dle vybraného ubytování (viz objednávková stránka).

Netančící doprovod je za sníženou cenu 700 Kč při ubytování v hlavní budově spolu s vámi či za doplatek 200 Kč, když s vámi bude ubytován v karavanu, obytném voze či stanu. 

Kombinovaný týdenní pobyt

Pobyty na sebe navazují, takže je možné je spojit a jet rovnou na týdenní pobyt od pondělí 23. srpna do neděle 27. srpna za zvýhodněnou cenu od 6520 Kč do 7800 Kč dle vybraného ubytování (viz objednávková stránka). .

Netančící doprovod je za sníženou cenu 2100 Kč při ubytování v hlavní budově spolu s vámi či za doplatek 600 Kč, když s vámi bude ubytován v karavanu, obytném voze či stanu. 

10 % LAST MINUTE sleva
Uvolnily se 2 místa na taneční víkend

Nejčastější dotazy

Naštěstí v kempu chtějí jen podepsat jejich připravené čestné prohlášení, kde si zaškrtnete jednu ze 3 možností (očkování, prodělané onemocnění či negativní test) a kontrolovat vás osobně nebudou, nemusíte jim ukazovat ani test, stačí jen podepsat čestné prohlášení.

Pokud by se podmínky změnily a pobyty se nemohly konat, tak jsou tu tři možnosti:

 • buď se pobyty přesunou na jiný termín
 • nebo si místo nich můžete vybrat jinou službu (např. online kurz) ve stejné hodnotě
 • nebo si můžete zažádat o vrácení peněz se storno poplatkem 10%, který je na úhradu administrativním poplatků, protože ani fakturační systém, ani platební brány nevrací poplatky za již uskutečněné transakce, ani když byly vráceny.
 • Pokud je překážka na vaší straně, tak můžete pobyt stornovat a to bez poplatků, pokud jej stornujete více jak měsíc předem než pobyty začnou, tj. do 22.7.
 • Pokud jej stornujete ve lhůtě menší než 1 měsíc předem, tak je storno poplatek 50 %, tj. ve lhůtě od 23.7. do 15.8..
 • Pokud jej stornujete jen týden před začátkem pobytů, tj. od 16.8., tak je platba nevratná.
 • Další možností je za sebe poslat náhradu.

Pobyty jsou určeny pro 5-13 tančících žen a k tomu je možnost i dalšího doprovodu, pokud s sebou chcete vzít partnera či děti.

Počet osob a míst v ubytování je omezen. Kdo se dřív přihlásí, tak má větší výběr typu ubytování.

K dispozici:

 • 1 dvoupatrová chata Irena (deluxe) pro 5-8 osob
 • 1 chata Gisela pro 5 osob
 • 3 pokoje v ubytovně pro 2-4 osob
 • místa ke stání s karavanem, obytným vozem či stanem

Limitovaný first minute dárek

Hodinový výklad karet pro první přihlášené

Limitovaný počet žen ode mě dostane dárek a to rozbor toho, co vás trápí na těle či na duši pomocí výkladu karet. Takže pokud chcete, abych se vám hodinu individuálně věnovala a udělala vám karetní výklad, tak se přihlaste co nejdříve.

Pokud dárek chcete, zaškrtněte je v objednávce, je tam limitovaný počet.

Aktuálně k 20.7. je už dárek vyprodán.

Reference