¨

Taneční kurzy pro maminky s dětmi

od 1 měsíce do 3 let
v šátku nebo nosítku, na podložce či v herním koutku

Pokud jsi odpověděla ano, tak jsem pro tebe připravila rovnou 2 kurzy

Od září se opět můžete těšit na živé kurzy a to včetně ukázkových lekcí přímo v centru Prahy a tentokrát to budou kurzy pro maminky i s dětmi od jednoho měsíce do 3 let.


Můžete se těšit na orientální tanec a na latino fit a to s dětmi v šátku / nosítku či položené na podložce nebo hrající si v herním koutku. Takže  nošení v šátku anebo v nosítku není podmínkou.

Poslechni si mini video pozvánku

Orientální tanec pro maminky s dětmi

od 1 měsíce do 3 let
v šátku nebo nosítku, na podložce či v herním koutku

Břišní tanec pro ženy, které chtějí rozvinout svou ženskost

Kdy

pondělky 10:00 - 11:00 od 18. 9. 2023

Kurz (12 lekcí): 25. 9. - 11. 12. 2023

Možnost jednorázové lekce na vyzkoušení

Malá ukázka, co se budeme učit v kurzu orientálního tance

Stáhni si 3 mini lekce zdarma. Najdeš je dole ke konci stránky mezi dárky.

Latino fit pro maminky s dětmi

od 1 měsíce do 3 let
v šátku nebo nosítku, na podložce či v herním koutku

Latinsko-americké tance včetně salsy a bachaty pro ženy

Kdy

čtvrtky 10:00 - 11:00 od 21. 9. 2023

Kurz (12 lekcí): 5. 10. - 21. 12. 2023

Možnost jednorázové lekce na vyzkoušení

Malá ukázka, co se budeme učit v kurzu latino fit

Stáhni si 3 mini lekce zdarma. Najdeš je dole ke konci stránky mezi dárky.

Kde

Dance & yoga studio Naplno
Štěpánská 45
110 00 Praha 1 – Nové Město 

Přímo v centru Prahy poblíž Václaváku.

Taneční studio je velmi dobře dostupné MHD.

Metro: Můstek, Muzeum, Národní třída, Karlovo náměstí
Tram: Vodičkova, Štěpánská, Národní třída, Lazarská

https://www.studionaplno.com/

Pro koho?

Univerzální pokročilost
od úplných začátečnic až po pokročilejší

Kurzy jsou určené od úplných začátečnic až po středně pokročilé. Začneme od základů pro úplné začátečnice a postupně budeme pokročilost navyšovat . A pokročilejším budu přidávat těžší varianty, aby se nenudily. Prostě vám budu pokročilost na míru upravovat a přizpůsobím ji na míru celé skupině, která se sejde, tak můžu i jednotlivě.

Ešte nikdy som nezažila tak polopatisticky a jednoducho vysvetlený tanec. Moc obdivujem lektorky, ktoré dokážu zabaviť celý mix rôznych pokročilostí. Bola som veľmi nadšená a verím, že si na Tvojich kurzoch nájdem to svoje 🙂
Lea Šimonová
účastnice ukázkových lekcí 24. 9. 2020

Pro maminky s dětmi od 1 měsíce do zhruba 3 let

Pro všechny maminky s malými dětmi v šátku či nosítku (popř. na podložce) a to od 0 měsíců až věkově neomezeneno. Doporučuji začít až po šestinedělí, které je určeno k regeneraci po porodu. Dítě můžete nosit do doby, dokud dítě ještě unesete. Také je možnost dítě odložit na podložku či si může hrát v herním koutku na kraji tanečního sálu. 

Zázemí pro děti

V tanečním studiu je zázemí pro děti. V případě potřeby tam najdete kuchyňku s varnou konvicí a  mikrovlnou troubou. K dispozici jsou podložky na odložení dětí a také pár hraček. Je tu místo na zaparkování až 5 kočárků.  Vstup je skoro bezbariérový, za hladními vchodovými dveřmi je jeden schod a 3 kočárky můžou zůstat v chodbě a další 2 kdyžtak o 3 schůdky výše, popř. je možno vzít kočárek i přímo na taneční sál. Doporučuji, pokud můžete, tak přijďte na lekci už rovnou v šátku či nosítku, obzvláště na ukázkové lekce, kde nás bude celkem hodně, aby místa na kočárky stačily.

Pozitivní účinky tance

Orientální tanec i latino fit mohou tančit ženy jakékoli postavy a věku

Každá žena je schopna se jej naučit, protože je přímo stvořený pro ženské tělo a duši.

Výhody pro maminky

Spokojená maminka,
spokojené miminko

Výhody pro miminka

Jednorázové lekce na vyzkoušení

Přijď si nezávazně vyzkoušet lekci a nauč se, jak si zavázat šátek

Přijď si nezávazně vyzkoušet jednorázové lekce.  Stačí si místo na lekci zarezervovat a zaplatit.

Jednorázová lekce stojí 350 Kč.  Jednorázová lekce je nezávazná, až pak se rozhodneš, jestli chceš chodit na celý čtvrtletní kurz.

Pokud se rozhodneš na konci lekce doplatit si celý kurz, tak máš kurzovné levnější o tuto lekci, tj. doplatíš jen 2649 Kč, čili tě i tato lekce vyjde jen na 250 Kč.

Na lekci se naučíš, jak si zavázat nosící šátek a naučíš se už pár základních tanečních figur. Lekci začneme jako vždy rozcvičkou a pak se naučíte několik figur do pár tanců, poté si je propojíme na hudbu do tance a ke konci nás čeká ještě odcvičení a ukázka, co vše se v kurzu naučíte a také zodpovím vaše dotazy.

  • Lekce orientálního tance probíhají v pondělí v 10:00.
  • Lekce latino fit probíhají v čtvrtek v 10:00.

Počet míst omezen, neriskuj, že na tebe nezbyde místo.

Cena a bonusy

Čtvrtletní kurzy

Podzimní kurzy navazují hned na ukázkové lekce a probíhají od 25. 9. 2023 do 21. 12. 2023

Každý z kurzů obsahuje 12 hodinových lekcí za 2999 Kč, tj. jedna lekce tě vyjde na 250 Kč.

Náhradový systém

 

Zmeškanou hodinu si lze nahradit v jakékoli mé jiné hodině v daném čtvrtletí nebo je možnost místo toho využít i mé online kurzy se slevou popř. lze domluvit možnost náhrady na lekci jógy pro maminky s dětmi, která probíhá v daném tanečním studiu.

Pokud víš dopředu, že budeš chybět, tak si lekci můžeš nahradit i dopředu na mých dalších lekcích.

Takže se nemusíš bát, že o nějakou hodinu přijdeš. Prostě si vybereš jinou hodinu, vyzkoušíš si jiný tanec nebo jógu, která probíhá v týdnu a nebo pokud nebudeš moci/chtít využít živé lekce, tak ode mě dostaneš náhradu formou online lekce.

Jednorázové lekce?

Už jsem dostala dotaz i jestli bude možnost jednorázových lekcí. Raději upřednostňuji čtvrtletní kurzovné, abychom se scházeli stejná skupinka pravidelně a mohly jsme se učit stále nové věci než jen pořád dokola opakovat jen základy. Snažím se nabídnout i  náhradový systém, abyste opravdu o lekce nepřišly. 

Ale pokud bude dostatek žen, které si zaplatí čtvrtletní kurzovné, tak můžu přidat i možnost platit lekce jednotlivě, např. za 350 či 375 Kč za lekci. 

Ale zřejmě na to nebudete moci uplatnit příspěvek až ve výši 500 Kč od vaší zdravotní pojišťovny, ta obvykle proplácí permanentky a kurzovné, než jednotlivé lekce, ale záleží konkrétně na vaší zdrav. pojišťovně.

Nebo kdo má speciální požadavky, např. bude měsíc pryč, tak se můžeme domluvit individuálně.

Takže jestli máte zájem i o jednorázové lekce, tak vezměte s sebou na ukázkovou lekci i kamarádku. (Nejlépe, aby si kamarádka také zarezervovala místo v předstihu, aby nás tam pak zase nebylo až moc a nevlezly jsme se na parket.)

12+1 lekce zdarma
(platí do vyprodání ukázkových lekcí)

Pokud jsi rozhodnutá se přihlásit do kurzu již teď hned, tak získáváš ukázkovou lekci navíc ke kurzu, tj. 12+1 lekce zdarma. Jedna lekce tě tedy vyjde jen na 230 Kč. Tato akce platí jen do naplnění ukázkových lekcí, poté bude možné koupit jen celé kurzy bez ukázkových lekcí navíc.

4 lekce zdarma v hodnotě 1000 Kč při koupi 2 kurzů

Zvýhodněná cena se slevou 1000 Kč při zakoupení obou kurzů, dohromady 24 lekcí za 4999 Kč. Jedna lekce tě vyjde jen na 208 Kč.

Jelikož ty, které budou chtít chodit na oba kurzy,  budou mít stíženou náhradu, tj. jen na lekci jógy či online lekce, tak ode mě získají 4 lekce zdarma v hodnotě 1000 Kč.

Možnost 3 splátek či odložené platby

Pokud je to pro tebe velká částka naráz, ale chceš využít výhodnější kurzovné, tak si můžeš kurz objednat a využít u toho odloženou splátku či rozložení na 3 splátky bez navýšení.

Stačí v objednávce vybrat jako způsob platby Zrychlený převod  a pak platba na splátky či odložená platba. (Odložená platba funguje přes Twisto či PlatímPak a nebo platba na 3 splátky bez navýšení funguje přes Twisto.)

Příspěvek až 500 Kč

Víš, že si můžeš nechat proplatit až 500 Kč od své zdravotní pojišťovny v rámci příspěvku na pohybové aktivity pro dospělé? 

Stačí zaslat doklad o zaplacení kurzu na svou zdravotní pojišťovnu do 90 dní spolu s formulářem na žádost o čerpání příspěvků, který najdeš na stránkách své zdravotní pojišťovny.

Dárek už teď

Stáhni si minilekce zdarma a vyzkoušej si tance už teď

Připravila jsem pro tebe malou ochutnávku orientálního tance v podobě tří minilekcí, podle kterých se naučíš pár základních pomalých i akcentických prvků.

Natočila jsem také malou ochutnávku latino fit v podobě tří minilekcí, podle kterých se naučíš základní taneční kroky salsy a bachaty.

Nejčastější otázky a odpovědi

Přemýšlíte, co na sebe? Tady v článku najdete informace jaké si vzít oblečení a boty na taneční výuku včetně mých osvědčených tipů.

Pokud se rozhodnete chodit do kurzu a budete si chtít koupit taneční piškoty, penízkový šátek či cokoli dalšího. Tak se můžeme společně domluvit a uděláme hromadnou objednávku a složíme se na poštovném. Objednané věci vám pak přinesu na kurz, takže to budete mít s donáškou a ušetříte na poštovném.

Nespolupracuji s multisport kartami, takže bohužel není možné uplatnit na kurzy multisport kartu.

Ale můžete si nechat u své zdravotní pojišťovny nechat na kurz přispět 500 Kč v rámci příspěvků na pohybové aktivity. Stačí zaslat doklad o zaplacení kurzu na svou zdravotní pojišťovnu do 90 dní spolu s formulářem na žádost o čerpání příspěvků, který najdete na stránkách své zdravotní pojišťovny.

Zmeškanou hodinu si lze nahradit v jakékoli mé jiné hodině v daném čtvrtletí nebo je možnost místo toho využít mé online kurzy se slevou popř. lze domluvit možnost náhrady na lekci jógy pro maminky s dětmi, která probíhá v daném tanečním studiu.

Pokud víte dopředu, že budete chybět, tak si lekci můžete nahradit i dopředu na mých dalších lekcích.

Kurzovné je nevratné, ale lze za sebe poslat náhradu.

Orientálnímu tanci se věnuji už od roku 2004 a umím spousty dalších stylů z celého světa, jako temperamentní španělský tanec s vějířem, filmový indický tanec Bollywood i láskyplný havajský tanec nebo kmenový tanec tribal. V roce 2007 jsem se zamilovala také do salsy, bachaty a později i do zouku.

Vyrůstala jsem v taneční rodině a od dětství tančím. Ve svých dvanácti letech jsem začala trénovat a naplno se věnovat sportovnímu tanci. Víkendy jsem trávila vystupováním na plesech a pak později na tanečních soutěžích ve standardních a latinskoamerických tancích po celé republice, bylo to úžasné období mého života.

Ve třinácti jsem začala vést s otcem kurzy společenského tance. Tanci a výuce se věnuji už přes 24 let

Dnes se vzdělávám od těch nejlepších mezinárodních lektorů z Kuby, Brazílie, Ukrajiny, Egypta, Francie, Irska,… Tančila jsem a vystupovala na show po republice i v zahraničí, hodně v Irsku. Také jsem pracovala jako taneční animátorka v Řecku.

Umístila jsem se v semifinále národní soutěže MissOrient 2011. V roce 2013 jsem se stala vícemistryní ČR v bellydance formacích s taneční skupinou.

Od roku 2014 jsem učila taneční kurzy pro ženy a dívky v šesti městech na Moravě, než jsem se přestěhovala do Prahy. K tomu pobývám i hodně v zahraničí.

Přečtěte si celý můj taneční příběh, jak mi tanec změnil život a hlavně jak mi zachránil zdraví.

Kdo se vám bude věnovat?

Profesionální tanečnice a lektorka,
vicemistryně ČR

Jmenuji se Nadira, což znamená vzácná, drahocenná. Jsem tanečnice tělem, srdcem i duší. Tanec je mou celoživotní vášní. Ráda vám ukážu jak v sobě probudit vnitřní bohyni tancem, jak rozvinout ženskost a mít z ní radost. 

Jsem profesionální tanečnice, vicemistryně ČR v bellydance 2013, semifinalistka Miss Orient 2011, tanečnice, která tančí celý život od dětství a taneční lektorka s 24 letou praxí ve výuce tanců. 

Přečtěte si můj taneční příběh aneb Jak jsem se dostala ze zdravotních problémů až po Mistrovství ČR.

Pořádám kurzy tance z celého světa jako orientální tanec a latino fit, tj. latinsko-americké tance včetně salsy a bachaty pro ženy. Pořádám také taneční semináře a pobyty pro ženy. Dále nabízím i individuální služby jako individuální tréninky.

Vytvořila jsem také šest tanečních online kurzů různých tanců, a to jak minikurzy s krátkými výukovými lekcemi, tak i tříměsíční kurzy s hodinovou lekcí týdně a to jak pro začátečnice, tak pokročilé.

A teď hlavně čerstvá máma ročního chlapečka

A přiznám se, že se sama potřebuji dát po porodu dokupy, zhubnout a vytvarovat tělo a zpevnit břicho po diastáze.

Miluji tančení, ale sama jsem teď zažila, že jsem nemohla nikam chodit tančit, protože ještě stále kojím a ne vždy mám hlídání, obzvláště, aby bylo pravidelné a já mohla po večerech chodit někam na taneční kurzy. 

A když už se příležitost naskytne, tak jsem večer po celodenní péči o malého tak vyčerpaná, že nemám energii ještě někam dojet si zatančit.

Chodila jsem s malým do několika kurzů pro miminka, (znakování a plavání) ale zrovna tančení v šátku jsem nenašla a to nikde v celé Praze. Takže jsem si tančila s malým v šátku jen tak doma.

Teď se chci opět vrátit k učení tanečních kurzů pro ženy. Učila jsem i v těhotenství a teď budu pokračovat i s miminkem v šátku. Je to pro mě krásné spojení mé milované aktivity a času s dítětem a ráda bych mu předala i mou lásku k tanci.

 

Reference na mé kurzy

Reference z ukázkových lekcí

Dne 29. 9. mi přišel email od jedné mé účastnice ukázkových lekcí dne 24. 9. 2020 s touto krásnou zpětnou vazbou:

Ešte nikdy som nezažila tak polopatisticky a jednoducho vysvetlený tanec. Moc obdivujem lektorky, ktoré dokážu zabaviť celý mix rôznych pokročilostí. Bola som veľmi nadšená a verím, že si na Tvojich kurzoch nájdem to svoje 🙂
Lea Šimonová
účastnice ukázkových lekcí 24. 9. 2020

Reference od mých tanečnic, které na mě vzpomínají i po 10 či 15 letech

Na můj taneční příběh, tj. jak jsem se dostávala z následků dlouhodobé nemoci a kortikoidů a jak jsem zhubla díky tanci mi přišlo spousty ohlasů včetně mých bývalých tanečnic, které navštěvovaly mé kurzy i před 10ti či i 15ti lety. Toto mi napsaly:

Reference na mé online lekce

Toto mi napsaly mé tanečnice na mé online lekce:

Přihlášky

Abych ti mohla lekce co nejlépe přizpůsobit, napiš mi v přihlášce do poznámky:

  1. Jméno a věk dítěte
  2. Máš zkušenosti s nošením v šátku? A v nosítku?
  3. Jaké máš taneční zkušenosti? Tančila jsi tyto tance už předtím?
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte dotazy?
Potřebujete pomoc?

V případě dotazů či obtíží mě kontaktujte na můj mail nada@tanecsveta.cz nebo  na facebook Tanec světa – kurzy tance z celého světa nebo na můj tel. 608 653 485.

Naďa Nadira Lanková