¨

Taneční online kurzy pro ženy

Tříměsíční online kurzy s hodinovou lekcí jednou týdně

Zatančete si online z domu

Zatančete si se mnou online z pohodlí vašeho domova. Vytvořila jsem tříměsíční online kurzy s hodinovou lekcí jednou týdně. Na výběr máte rovnou ze čtyř kurzů a to:

Jak probíhají lekce?

Lekce probíhají stejně jako naživo, tj. rozcvičkou, procvičováním už naučených prvků, učením se novým prvkům, propojení prvků do tance, popř. i choreografie a na závěr odcvičení, uvolnění.

Každý týden se vám otevře jedna hodinová lekce v členské sekci online kurzu, která vám pak zůstává napořád. Vždy, když se lekce zveřejní, tak vám přijde upozornění na email.

Přístup k lekcím v online kurzu máte na 2 roky.

Tudíž si lekce můžete pustit kdykoli a také se k lekcím  můžete kdykoli vracet.

Kurzy orientálního tance

ukázka orientální tanec začátečnice

Orientální tanec pro začátečnice

Naučíte se základní prvky jako hadí ruce, malý kroužek boky, velký kroužek, kicky, základní krok a také nebude chybět ani správné postavení těla, základní pohyby rukou, twisty a i shimmy a spousty dalších prvků a dále jejich kombinace a propojíme si je i do choreografie.

ukázka orientální tanec pokročilé

Orientální tanec pro mírně pokročilé

V navazujícím pokročilejším kurzu se naučíme těžší prvky a jejich kombinace a dokončíme si choreografii. Navazující kurz je pro mírně až středně pokročilé, které mají už základy orientálního tance. Je určen nejen pro ty, které tančí tři měsíce, ale najdou si tam věci i tanečnice, které tančí i rok či dva.

Jak se rozhodnout pro správnou pokročilost?

Pokud ano, tak si vyberte kurz pro mírně pokročilé. Pokud ne, tak kurz pro začátečníky.

Pokud zvládnete to, co je v ukázce, tak si vyberte kurz pro mírně pokročilé, jinak kurz pro začátečnice, kde se tohle vše naučíte.

PS: Kdyby jste se rozhodla špatně a pokročilost by vám nevyhovovala, tak vám kurz vyměním.

Tady je malá ukázka, co vás čeká v online kurzu orientálního tance pro začátečnice

Kurzy latino fit

Toto je má vlastní originální koncepce, kdy jsem pro vás poskládala to nejlepší z latinsko-amerických a karibských tanců a vzala to od těch nejjednodušších prvků, které se lehce naučí i začátečnice a také si je můžeme zatančit sólo bez partnera, ale opravdu se naučíte základní figury, které si pak můžete zatančit i v páru.

ukázka latino fit začátečnice

Latino fit pro začátečnice

Naučíte se základy latinsko-amerických a karibských tanců. Naučíte se figury do samby, cha-chy, rumby, jivu a i do salsy, bachaty a reggaetonu. A na závěr si dáme i pártyový tanec tic tic tac (čti čikita).

ukázka latino fit pokročilé

Latino fit pro mírně pokročilé

V navazujícím pokročilejším kurzu se naučíme těžší prvky a jejich kombinace. Navazující kurz je pro mírně až středně pokročilé, které mají už základy salsy, bachaty a latinsko-amerických tanců. Je určen nejen pro ty, které tančí tři měsíce, ale najdou si tam věci i tanečnice, které tančí i rok či dva.

Jak se rozhodnout pro správnou pokročilost?

Pokud ano, tak si vyberte kurz pro mírně pokročilé. Pokud ne, tak kurz pro začátečníky.

Pokud zvládnete to, co je v ukázce, tak si vyberte kurz pro mírně pokročilé, jinak kurz pro začátečnice, kde se tohle vše naučíte.

PS: Kdyby jste se rozhodla špatně a pokročilost by vám nevyhovovala, tak vám kurz vyměním.

Tady je malá ukázka, co vás čeká v online kurzu latino fit pro začátečnice

Pozitivní účinky tance

U orientálního tance je to prokázáno, ale i latinsko-americké tance mají tyto pozitivní účinky:

Orientální tanec i latino fit mohou tančit ženy jakékoli postavy a věku

Každá žena je schopna se jej naučit, protože je přímo stvořený pro ženské tělo a duši.

Díky tanci jsem zhubla a vytvarovala se mi postava a opět jsem si vybudovala fyzičku. Také jsem rozhýbala částečně nepohyblivou ruku.

V době jarních opatření 2020 jsem začala natáčet videa orientálního tance, kdy jsem dělala taneční výzvu a hubla při tom po dlouhodobé nemoci a kortikoidech. Více o tom píši v pokračování mého tanečního příběhu.

Videosestřih mé taneční proměny aneb jak jsem tancem hubla po kortikoidech

Výhody online kurzů

Vím, že online kurzy nenahradí živý lidský kontakt jako při živých kurzech, ale mají i své výhody:

Kolik online kurzy stojí a co vše je v ceně?

Každý online kurz obsahuje 11 lekcí a běží po 11 týdnů. Kurz stojí 2750 Kč nebo 115 Euro, tj. jedna hodinová lekce online kurzu vás vyjde jen na 250 Kč, což je cena jako za lekci naživo, ale na rozdíl od ní vám online lekce zůstává na 2 roky, takže se k ní můžete opakovaně vracet. Dále se nemusíte se bát, že přijdete o lekci, pokud zrovna nemůžete tančit, prostě si zatančíte později, kdy se vám to bude hodit.

A při objednání více online kurzů zaráz vás to vyjde ještě levněji. Každý další online kurz budete mít s 20 % slevou při objednání v jedné objednávce (stačí si vybrat jeden kurz a v objednávce si k němu můžete přidat další z kurzů.)

NOVINKA: platby v Eurech

Nově lze platit za online kurzy v Eurech, tj. jeden kurz vás vyjde na 115 Euro a každý další kurz na 92 Euro. Můžete si vybrat z platby bankovním převodem na eurový účet či platbou přes Paypal, tj. bezpečnostní platby kartou bez zadání čísla své karty. Stačí u objednávky daného kurzu kliknout na tlačítko Zaplatit v Eurech a načte se vám stránka znovu s objednávkovým formulářem v Eurech.

Nově i na splátky či s odloženou platbou

Nově lze nyní využít i odloženou platbu přes Twisto či PlatímPak a nebo platbu na 3 splátky bez navýšení přes Twisto.

Co vše je v ceně

Navíc k online kurzu máte i bonusy:

Bonusy k online kurzu

Seznam orientálních jmen s jejich významem

K online kurzu dostanete také BONUS v podobě Seznamu orientálních jmen s jejich významem, podle kterého si můžete vybrat své taneční jméno či zjistíte význam svého tanečního jména.

Bonus je ke stažení přímo v členské sekci online kurzu.

Seznam orientálních jmen s jejich významem jako BONUS.

NOVÝ BONUS

60min. přednáška Tanec rozvíjí ženství

K online kurzu dostanete také NOVÝ BONUS v podobě záznamu z 60 minutové přednášky na téma Tanec rozvíjí ženství, která zazněla na online konferenci pro ženy Sama sebou. Tento záznam není nikde jinde přístupný.

Bonus najdete přímo v členské sekci online kurzu.

60min. přednáška Tanec rozvíjí ženství

Otázky a odpovědi ohledně tanečních online kurzů:

Pod videem najdete seznam všech otázek, na které odpovídám. U otázky máte uveden čas, kdy na danou otázku odpovídám ve videu. Nebo si můžete odpovědi přečíst v textové formě, stačí si danou otázku rozkliknout a zobrazí se vám odpověď.

Ano, už nemusíte nic kupovat. Nejste k ničemu vázáné.  Ty 3 lekce zdarma jsou právě z toho důvodu, abyste si to vyzkoušely. 

Abyste si vyzkoušely jaký je rozdíl mezi orientálním tancem a latino fit čili latinsko-americkými tanci. Jestli vás to bude bavit či co vás bude bavit více. 

Také abyste mohly nakouknout do kurzů, jakým způsobem jsou dělané videa a jestli vám budu vyhovovat já jako lektorka.

Ochutnávková videa jsou jen 5-7 min. dlouhá. Toto je ukázková část minikurzu orientálního tance Taneční pětiminutovky, který má 12 lekcí, kdy vám přijde krátká 5-10 min. výuková lekce každý den po dobu 12 dní. Je to menší kurz, pokud nemáte tolik času, když je pro vás obtížné si vyhradit hodinu týdně na tančení.

Na výběr máte z tohoto minikurzu nebo z tříměsíčních online kurzů s hodinovou lekcí týdně. 

Každý týden se vám otevře jedna lekce. Vždy ve středu pro začátečnice a ve čtvrtek pro pokročilé. Jedná se o zhruba 50 min. sestříhaný záznam z živého vysílání.  V kurzu je celkem 11 lekcí, tj. kurz trvá 11 týdnů.

Pokud nestihnete danou lekci, tak si ji můžete pustit kdykoli. Můžete se k ní i kdykoli vrátit.

Abyste nebyly přehlcené, tak se vám lekce budou postupně otevírat, ale pak vám zůstávají nastálo a nepřijdete o ně.

Lekce se vám v daný den otevře a můžete už tančit klidně od rána. Nová lekce se vám otevře vždy po týdnu.

Na lekci se můžete podívat kdykoli.

Co se týče ceny. Tak jedna hodinová lekce online kurzu vás vyjde na 250 Kč, tj. celý online kurz s 11 lekcemi vás vyjde na 2750 Kč.

Pokud si objednáte více kurzů zaráz, tak máte slevu 20 % na každý další kurz.

Moje kurzy jsou koncipované i pro úplná dřeva, se mnou se rozvlníte.

Celkově učím už 22 let a nejvíce si na mě tanečnice cení to, že dokáži tanec podat velice jednoduše, polopatisticky až zábavně.

Začneme od těch nejjednodušších prvků a úplně si to rozsekáme na kousky. Po mých kurzech budete mít pocit, že tanec je jednoduchý.

Začneme těmi nejjednoduššími prvky a postupně budeme nabalovat. A po těch  3 měsících už toho budete umět fakt dost.

Mé navazující kurzy pro pokročilé jsou nejen pro ty, které tančí 3 měsíce, ale najdou si tam věci i tanečnice, které tančí i rok či dva.

Takže se nemusíte bát, že by vám to nešlo. Od toho jsou tady ty ukázkové lekce, ať si můžete něco málo vyzkoušet a zjistit, jakým způsobem učím.

Dále je výhoda online kurzů, že se k lekcím můžete kdykoli vrátit a pouštět si to znovu a znovu a jet si klidně svým tempem. Ještě se k tomu na vás nebude nikdo koukat.

Hlavní je, aby vás tanec bavil a měla jste radost z pohybu.

Jsem moc ráda, že se kurz líbil.

Ano, je to navazující kurz, který hned následuje po kurzu pro začátečnice.

Už v začátečnickém kurzu jsme se toho hodně naučily a teď se toho budete učit ještě více a hlavně pokročilejší věci. A samozřejmě, že trénujeme i to, co jsme se naučily předtím. Hezky to na sebe navazuje a dokončíme choreografii, kterou jsme se začaly učit v online kurzu orientálního tance pro začátečnice.

Když se přihlásíte, tak máte 7 dní na zaplacení od podání objednávky.

Můžete si vybrat ze 4 metod platby:  klasický bankovní převod, který trvá tak 1-2 dny, než se platba připíše. Pak máte platbu online kartou, ta je hned.  Dále zrychlený bankovní převod, tj. bankovní tlačítko. To je předpřipravený bankovní převod, který proběhne okamžitě na rozdíl od klasického bankovního převodu. A také máte možnost platit Paypalem, tj. bezpečnostní platby kartou bez zadání čísla své karty. Paypalem trvá připsání platby do 10 minut.

Po připsání platby získáte přístupy k lekcím a přijdou vám přihlašovací údaje do členské sekce. Tam najdete všechny své kurzy. 

Členská sekce je jen jedna a v ní jsou všechny online kurzy, takže vám stačí jedno přihlašovací jméno a heslo.

Sleva je v jedné objednávce. Např. si vyberete kurz orientálního tance pro začátečnice a do objednávky si přidáte třeba kurz latino fit pro začátečnice anebo orientální tanec pro pokročilé. Na každý další kurz máte slevu 20 %.

Pokud se rozhodnete pro další kurz až posléze, tak pokud je to v rámci stejného přihlašovacího období na dané čtvrtletí, tak mi napište.

Pokud se rozhodnete po další kurz až za další čtvrtletí či později, tak tam už sleva není.

Ochutnávka latino fit je emailový kurz, tj. přijdou vám jen emaily.

Pokud nemůžete emaily najít, tak je možné, že vám zapadly do hromadných. Vždycky si zkontrolujte hromadnou poštu popř. spam. 

Doporučuji přidat si můj email mezi doporučené, aby vám ode mne emaily nezapadaly do hromadných.

Pokud se vám v emailu s přihlašovacími údaji nezobrazuje heslo, tak to znamená, že už jej máte.

Členská sekce je jen jedna a v ní jsou všechny online kurzy, takže máte jen jedno přihlašovací jméno a heslo.

Přihlašovací jméno je váš email, na který jste si kurz objednávaly. A heslo už máte pokud jste si objednaly např. Taneční pětiminutovky nebo jste si nechaly zaslat ochutnávku Tanečních pětiminutovek, tj. 3 mini lekce orientálního tance zdarma.

Pokud byste si chtěly heslo změnit, tak mi napište na email, jaké heslo chcete a já vám jej změním.

Popř. si můžete heslo změnit samy. Natočila jsem vám na to video návod viz níže.

Kdo se vám bude věnovat?

Jmenuji se Nadira, což znamená vzácná, drahocenná. Jsem tanečnice tělem, srdcem i duší. Tanec je mou celoživotní vášní. Ráda vám ukážu jak v sobě probudit vnitřní bohyni tancem, jak rozvinout ženskost a mít z ní radost. 

Jsem profesionální tanečnice, vícemistryně ČR v bellydance 2013, semifinalistka Miss Orient 2011, tanečnice, která tančí celý život od dětství a taneční lektorka s 22 letou praxí ve výuce tanců. 

Přečtěte si můj taneční příběh aneb Jak jsem se dostala ze zdravotních problémů až po Mistrovství ČR.

Pořádám kurzy tance z celého světa jako orientální tanec a latino fit, tj. latinsko-americké tance včetně salsy a bachaty pro ženy.

Pořádám taneční pobyty a semináře pro ženy.

Vytvořila jsem také několik tanečních online kurzů různých tanců, a to jak minikurzy s krátkými výukovými lekcemi, tak i tříměsíční kurzy s hodinovou lekcí týdně a to jak pro začátečnice, tak pokročilé.

Dále nabízím i individuální služby jako individuální tréninky a také VIP službu tanec s léčením a výkladem s využitím mých dalších schopností jako kartářka a léčitelka.

Reference na mé online kurzy

Toto mi napsaly tanečnice na mé online kurzy. Více referencí naleznete na stránce s referencemi.

Tříměsíční online kurzy s hodinovou lekcí jednou týdně

Vyberte si svůj kurz:

Sleva 20 % na každý další kurz
při objednání více kurzů v jedné objednávce

Potřebujete pomoc?

V případě dotazů či obtíží mě kontaktujte na můj mail nada@tanecsveta.cz nebo  na facebook Tanec světa – kurzy tance z celého světa nebo na můj tel. 608 653 485.

Naďa Nadira Lanková