¨

Video: Odpovědi na vaše dotazy k online kurzům

Odpovídám na nejčastější otázky, které mi chodí k online kurzům

Tady najdete seznam všech otázek, na které odpovídám. U otázky máte uveden čas, kdy na danou otázku odpovídám ve videu. Nebo si můžete odpovědi přečíst v textové formě, stačí si danou otázku rozkliknout a zobrazí se vám odpověď.

Ano, už nemusíte nic kupovat. Nejste k ničemu vázáné.  Ty 3 lekce zdarma jsou právě z toho důvodu, abyste si to vyzkoušely. 

Abyste si vyzkoušely jaký je rozdíl mezi orientálním tancem a latino fit čili latinsko-americkými tanci. Jestli vás to bude bavit či co vás bude bavit více. 

Také abyste mohly nakouknout do kurzů, jakým způsobem jsou dělané videa a jestli vám budu vyhovovat já jako lektorka.

Ochutnávková videa jsou jen 5-7 min. dlouhá. Toto je ukázková část minikurzu orientálního tance Taneční pětiminutovky, který má 12 lekcí, kdy vám přijde krátká 5-10 min. výuková lekce každý den po dobu 12 dní. Je to menší kurz, pokud nemáte tolik času, když je pro vás obtížné si vyhradit hodinu týdně na tančení.

Na výběr máte z tohoto minikurzu nebo z tříměsíčních online kurzů s hodinovou lekcí týdně. 

Každý týden se vám otevře jedna lekce. Vždy ve středu pro začátečnice a ve čtvrtek pro pokročilé. Jedná se o zhruba 50 min. sestříhaný záznam z živého vysílání.  V kurzu je celkem 11 lekcí, tj. kurz trvá 11 týdnů.

Pokud nestihnete danou lekci, tak si ji můžete pustit kdykoli. Můžete se k ní i kdykoli vrátit.

Abyste nebyly přehlcené, tak se vám lekce budou postupně otevírat, ale pak vám zůstávají nastálo a nepřijdete o ně.

Lekce se vám v daný den otevře a můžete už tančit klidně od rána. Nová lekce se vám otevře vždy po týdnu.

Na lekci se můžete podívat kdykoli.

Co se týče ceny. Tak jedna hodinová lekce online kurzu vás vyjde na 225 Kč, tj. celý online kurz s 11 lekcemi vás vyjde na 2490 Kč.

Pokud si objednáte více kurzů zaráz, tak máte slevu 20 % na každý další kurz.

Moje kurzy jsou koncipované i pro úplná dřeva, se mnou se rozvlníte.

Celkově učím už 22 let a nejvíce si na mě tanečnice cení to, že dokáži tanec podat velice jednoduše, polopatisticky až zábavně.

Začneme od těch nejjednodušších prvků a úplně si to rozsekáme na kousky. Po mých kurzech budete mít pocit, že tanec je jednoduchý.

Začneme těmi nejjednoduššími prvky a postupně budeme nabalovat. A po těch  3 měsících už toho budete umět fakt dost.

Mé navazující kurzy pro pokročilé jsou nejen pro ty, které tančí 3 měsíce, ale najdou si tam věci i tanečnice, které tančí i rok či dva.

Takže se nemusíte bát, že by vám to nešlo. Od toho jsou tady ty ukázkové lekce, ať si můžete něco málo vyzkoušet a zjistit, jakým způsobem učím.

Dále je výhoda online kurzů, že se k lekcím můžete kdykoli vrátit a pouštět si to znovu a znovu a jet si klidně svým tempem. Ještě se k tomu na vás nebude nikdo koukat.

Hlavní je, aby vás tanec bavil a měla jste radost z pohybu.

Jsem moc ráda, že se kurz líbil.

Ano, je to navazující kurz, který hned následuje po kurzu pro začátečnice.

Už v začátečnickém kurzu jsme se toho hodně naučily a teď se toho budete učit ještě více a hlavně pokročilejší věci. A samozřejmě, že trénujeme i to, co jsme se naučily předtím. Hezky to na sebe navazuje a dokončíme choreografii, kterou jsme se začaly učit v online kurzu orientálního tance pro začátečnice.

Když se přihlásíte, tak máte 7 dní na zaplacení od podání objednávky.

Můžete si vybrat ze 4 metod platby:  klasický bankovní převod, který trvá tak 1-2 dny, než se platba připíše. Pak máte platbu online kartou, ta je hned.  Dále zrychlený bankovní převod, tj. bankovní tlačítko. To je předpřipravený bankovní převod, který proběhne okamžitě na rozdíl od klasického bankovního převodu. A také máte možnost platit Paypalem, tj. bezpečnostní platby kartou bez zadání čísla své karty. Paypalem trvá připsání platby do 10 minut.

Po připsání platby získáte přístupy k lekcím a přijdou vám přihlašovací údaje do členské sekce. Tam najdete všechny své kurzy. 

Členská sekce je jen jedna a v ní jsou všechny online kurzy, takže vám stačí jedno přihlašovací jméno a heslo.

Sleva je v jedné objednávce. Např. si vyberete kurz orientálního tance pro začátečnice a do objednávky si přidáte třeba kurz latino fit pro začátečnice anebo orientální tanec pro pokročilé. Na každý další kurz máte slevu 20 %.

Pokud se rozhodnete pro další kurz až posléze, tak pokud je to v rámci stejného přihlašovacího období na dané čtvrtletí, tak mi napište.

Pokud se rozhodnete po další kurz až za další čtvrtletí či později, tak tam už sleva není.

Ochutnávka latino fit je emailový kurz, tj. přijdou vám jen emaily.

Pokud nemůžete emaily najít, tak je možné, že vám zapadly do hromadných. Vždycky si zkontrolujte hromadnou poštu popř. spam. 

Doporučuji přidat si můj email mezi doporučené, aby vám ode mne emaily nezapadaly do hromadných.

Pokud se vám v emailu s přihlašovacími údaji nezobrazuje heslo, tak to znamená, že už jej máte.

Členská sekce je jen jedna a v ní jsou všechny online kurzy, takže máte jen jedno přihlašovací jméno a heslo.

Přihlašovací jméno je váš email, na který jste si kurz objednávaly. A heslo už máte pokud jste si objednaly např. Taneční pětiminutovky nebo jste si nechaly zaslat ochutnávku Tanečních pětiminutovek, tj. 3 mini lekce orientálního tance zdarma.

Pokud byste si chtěly heslo změnit, tak mi napište na email, jaké heslo chcete a já vám jej změním.

Popř. si můžete heslo změnit samy. Natočila jsem vám na to video návod viz níže.

Video návod, jak se přihlásit do členské sekce a jak si změnit heslo

Zatančete si se mnou v online kurzech

Tady najdete přehled všech mých online kurzů, ze kterých si můžete vybrat. Najdete tam i ukázková videa zdarma.