¨

Video sestřih hubnutí tancem po kortikoidech

 606 počet zhlédnutí

Videosestřih: Má taneční proměna

aneb Jak jsem hubla tancem po kortikoidech

Díky tanci jsem zhubla a vytvarovala se mi postava a opět jsem si vybudovala fyzičku. Také jsem rozhýbala částečně nepohyblivou ruku.

V době jarních opatření 2020 jsem začala natáčet videa orientálního tance, kdy jsem dělala taneční výzvu a hubla při tom po dlouhodobé nemoci a kortikoidech. Více o tom píši v pokračování mého tanečního příběhu, kde najdete i spoustu fotek před a po.

Tady se můžete podívat na mou roční taneční proměnu v podobě sestřihu videí.

Po 1min. intru je sestřih mých 5 strašných prvotin, které jsem točila jako minilekce zdarma pro kamarádky na jaře 2020, ale už i tam jde vidět, jak jsem krásně hubla. Pak následuje sestřih 6 lekcí, kdy jsem vedla na podzim 2020 online kurzy s hodinovou lekcí týdně.


Ještě mě čeká sestříhat dalších 16 lekcí, tj. progres za 16 týdnů tančení 2 hodin týdně. Ale už teď se s vámi dělím o to, co jsem vytvořila. Doufám, že se vám to bude líbit a že pro vás budu inspirací, protože tohle sestříhat mi trvalo 6 hodin! Tak budu ráda za sdílení.

Už jsem tohle měla v plánu více jak půl rok, ale stále jsem se k tomu neodhodlala, protože je s tím hodně práce, ale kdybych věděla, že to zabere až tolik času, tak bych se k tomu nedostala asi nikdy.

Taneční online kurzy pro ženy

Nechte tanec proměnit i váš život a vyzkoušejte si taneční online lekce. Zatančete si se mnou v mých tanečních online kurzech. Tady najdete přehled všech mých online kurzů, ze kterých si můžete vybrat. Najdete tam tříměsíční taneční online kurzy s hodinovou lekcí týdně, minikurzy s mini lekcí na každý den i ukázková videa zdarma.