¨

Proč tančit má ještě větší smysl než kdy jindy

 803 počet zhlédnutí

Proč teď tančit má ještě větší smysl než kdy jindy

Kdo má teď náladu vůbec tancovat?!

Dostala jsem komentář, na který stojí za to odpovědět. Tady je má odpověď:


Já jsem třeba moc ráda a mé tanečnice taky, že jsme v kurzech pokračovaly dále, jen místo naživo jsem vysílala hodinu přes živé vysílání. Samozřejmě to nenahradí osobní kontakt, ale rozhodně pomáhá v těchto dnech si zatančit. Já jsem fakt ráda, že i mě to dokope si zatančit, jinak člověk doma zleniví.

Pomáhá (mi) to se v této době odreagovat, přijít na jiné myšlenky, při tanci zapomenu na svět kolem a po tanci se cítím uvolněná a plná energie.

Nejen, že opět skvěle vypadám (před rokem jsem byla nemocná a na kortikoidech, které měly dost velké vedlejší účinky na mou postavu. Více o tom píši v pokračování mého tanečního příběhu aneb Jak jsem zhubla díky tanci. ) Ale i se skvěle cítím.

Vlastně je to teď to jediné díky čemu jsem se v této době nezbláznila. Takže teď si zatančit doporučuji ještě více než kdy předtím.

hubnutí tancem
Má taneční proměna během tři čtvrtě roku od dobrání kortikoidů v prosinci až po září

Když nemůžeme tančit naživo, tak tančíme online


Sice si teď ještě budu muset dlouho počkat, než budu moci otevřít opět živé kurzy, ale to mě nezastaví a prostě jsou teď kurzy přetavené do onlinu.

Tady najdete přehled všech mých online kurzů, ze kterých si můžete vybrat z tříměsíčních online kurzů i z minikurzů. Najdete tam i ukázková videa zdarma.